10 ARALIK 2018 PAZARTESİ

AB’yi dolaşıyor

Isuzu Euro Tour 2017 kapsamında Avrupa’yı dolaşan Anadolu Isuzu, gittiği tüm ülkelerde müşterilerinden hem büyük ilgi, hem de büyük talep görüyor...

Ekleme: 2 Temmuz 2017 Pazar 19:00/ Güncelleme: 2 Temmuz 2017 Pazar 19:00
ISUZU tarafından Türkiye’de üretilen Anadolu Isuzu araçları, Isuzu Euro Tour 2017 kapsamında Avrupa’yı dolaşmaya devam ediyor. 100 günde 20 Bin km. ve 8 ülke hedefiyle yola çıkan ancak, yoğun talep üzerine ülke ziyaret sayısını 15’e çıkaran Anadolu Isuzu, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya ve Polonya ’nın ardından Litvanya’yı da ziyaret etti. Litvanyalı ve Avrupa’nın farklı ülkelerinden katılımda bulunan basın mensupları ile gerçekleşen toplantıda Litvanya Isuzu distribütörü UAB Salociai Ir Partneriai 10 yıllık işbirliktelikleri anısına Litvanya’daki müşterileri “Salcininku Autobusu Parkas” ve “Jurbarko Autobusu Parkas”a plaketlerini takdim etti.
Toplantıda bir konuşma yapan Anadolu Isuzu İhracat Direktörü Hakan Kefoğlu; “Sizlerle, Isuzu Euro Tour 2017’nin 7. durağı olan Litvanya’da buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye’den tüm dünyaya ihraç ettiğimiz otobüslerimizi Isuzu Euro Tour 2017 kapsamında 15 ülkede tanıtmaktan onur duyuyoruz. Hedefimiz; Citiport ve Citibus araçlarımızla, binlerce kilometre yol yaparak, ihracat şampiyonu olan otobüslerimizi 15 ülkede tanıtmak. Turumuzun Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovak- ya, Polonya ve Litvanya ayağını tamamladık. Gittiğimiz her ülkede müşterimiz olan belediyeleri ziyaret ediyor, otobüslerimiz hakkında bilgi veriyor ve test sürüşü imkanı tanıyoruz” dedi.
 
Litvanya’da kurduğu özel test parkurunda Citiport ve Citibus de- mo araçlarıyla test sürüşü organize eden Anadolu Isuzu, geçtiğimiz dönemde Vilnius Belediyesi’nden 76 adet Isuzu Citibus siparişi almıştı. Bugüne kadar Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde 1000’in üzerin- de Turquoise ve 300’ün üzerinde Citibus satışı gerçekleştiren Anadolu Isuzu, Euro Tour 2017 kapsamında Litvanya’dan sonra Leton- ya, Estonya, Ukrayna, Almanya, Fransa, İspanya, Slovenya ve Sırbistan gibi ülkeleri ziyaret edecek.