10 ARALIK 2018 PAZARTESİ

Teşekkür ziyareti

TÖHOB Başkanı İsmail Yüksel ve yönetimi ile İstanbul’dan şirket yöneticileri, Ankara’da, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uygulama yönetmeliğine “Özel Halk Otobüsü” tanımının eklenmesine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ziyareti yaptı...

Ekleme: 22 Eylül 2017 Cuma 21:40/ Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 21:40
TÖHOB Heyeti, TBMM’nde, 21 Eylül Perşembe günü,önce, AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş’la makamında görüşüp teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Maliye Bakanlığı ile ilgili konular da görüşüldü ve sonraki adımların planlanması yolunda girişimde bulunduğu öğrenildi. 
İkinci ziyaret, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yapıldı. Bakan Soylu, siyasal iktidar olarak bugüne ka- dar yapmaları gereken bir işi çözümlediklerini, özel halk otobüslerinin güvenlik alanında da kamera sistemleriyle kendilerine yardımcı olduklarını belirterek, bundan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Son ziyaret İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce’ye teşekkür amaçlı oldu. Bu sonucun alınmasında Mehmet Muş, Gümrük Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ile yapılan görüşmelere Müsteşar İnce’nin önemli katkısı olduğu heyet tarafından vurgulandı.
 
Ziyarete, Başkan İsmail Yüksel, Bşk. Yrd. Ramazan Gürler, Gen. Sek. Onur Orhon, Yön. Krl. Üyesi Nihat Pelen, Yeni İstanbul Başkanı Yalçın Beşir ve Murat Yeşilyurt, Halk Ulaşım Başkanı Naci Yağız ile Mehmet Şark, Hasan Altunkılıç, Öztaş Başkanı Mehmet Tekin, Mavi Marmara’dan Bülent Erçağ bulundu.