10 ARALIK 2018 PAZARTESİ

İETT’nin iftarında özel-kamu buluştu

“Geleneksel İETT İftarı” bu yıl da denetim ve yürütümlerinde hizmet veren özel halk otobüsçüleri, İETT çalışanları ve ailelerinin yanı sıra davetlilerle gerçekleşti...

Ekleme: 12 Haziran 2017 Pazartesi 13:05/ Güncelleme: 12 Haziran 2017 Pazartesi 13:05
İETT Genel Müdürü Arif Emecen’in ev sahipliğini yaptığı ve Yenikapı İBB Şehir Parkı’nda gerçekleşen iftarında İETT İşletmeleri, 3 Bin kişinin üzerinde davetliyi ağırladı. Yemeğe, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş, İBB Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, İETT Genel Müdürü Arif Emecen, Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik ve Dr. Ahmet Bağış, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, UCLG Genel Sekreteri Mehmet Duman ile TÖHOB Genel Başkanı ve İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Yüksel, İstanbul Halk Ulaşım A.Ş., Mavi Marmara Ulaşım A.Ş., Yeni İstanbul A.Ş., Özulaş Ulaşım A.Ş. ile Öztaş Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile STK temsilcileri ve de İETT çalışanları, aileleri ile katıldılar. Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, protokol konuşmaları ve iftar yemeğiyle sona erdi. 

İftar programında davetlilere hitabeden İETT Genel Müdürü Arif Emecen, böyle güzel bir akşamda iftar sofrasında İETTli’ler ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Emecen; “Ulu bir çınar olan İETT, İstanbul için çalışmayı ibadet olarak gören siz gayretli insanların emekleriyle her daim ayakta olacaktır. İstanbullular’ın güven ve huzur içinde yapacağı her yolculuk bize ödüldür”dedi.